KONST / Litografier / Färglitografi 10827642
*
nr 1082 7642
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Anders Palmér (f. 1958), får, 178/290, motivet: 32x20
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 januari 2017
kl 18:12:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/12 15:57:03
1
300 kr
4/1 13:10:51
2
350 kr
9/1 17:50:48
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders palmér färglitografi får grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38
-
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:49
*
Anders Palmér
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
nr 1082 7642
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Anders Palmér (f. 1958), får, 178/290, motivet: 32x20
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 januari 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 29/12 15:57:03 | 1 | 300 kr |
| 4/1 13:10:51 | 2 | 350 kr |
| 9/1 17:50:48 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders palmér färglitografi får grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38 -
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:49



